Luni, 18 septembrie, între orele 9-16 se va executa o conectare de conducte la intersecția străzii Simion Bărnuțiu cu strada Ioan Văsîi. Lucrările fac parte din Proiectul CL 12 – Execuție rețele apă și canalizare Timișoara Nord, iar pe durata lor se va întrerupe furnizarea apei pe strada Ioan Văsîi, în zona de blocuri Mihail Kogălniceanu și la Punctul Termic aferent.
Marți, 19 septembrie, între orele 8-19 se va executa o conectare de conducte la intersecția străzii Călan cu Calea Torontalu...
https://www.stiridinsurse.ro/stiri/intreruperi-programate-la-furnizarea-apei-la-inceput-de-saptamana/
Tags:
Stiri