Marcel Ciolacu, șocat după un drum prin țară: "Eu nu am mai văzut așa ceva și sunt mândru de români"

Marcel Ciolacu a remarcat faptul că șoferii români au făcut coadă pentru a ceda trecerea camioanelor care mergeau spre șantierele de la Autostrada Moldovei:”Este pentru prima dată în istoria post-decembristă când semnăm tronsoane de autostradă Pornim Autostrada Unirii, în sfârșit trecem Carpații! Semnăm pentru tronsoane 365 de km, se închide o dată cercul pe A0 centura, astfel încât vom putea merge pe austostradă de la Craiova la Constanța. Am fost și la fața locului și vă zic...

https://www.stiridinsurse.ro/stiri/marcel-ciolacu-socat-dupa-un-drum-prin-tara-eu-nu-am-mai-vazut-asa-ceva-si-sunt-mandru-de-romani/

Post a Comment

Previous Post Next Post