Victor Ponta, fost premier al României, a fost invitatul lui Marius Tucă într-o ediție transmisă live de Gândul. Acesta consideră că România pierdea meciul cu 3-0 dacă nu se întorceau jucătorii de la Kosovo pe teren. Urmăriți aici, integral, emisiunea lui Marius Tucă
„Bine că s-a terminat meciul cu bine, pentru că eram într-un necaz aseară din această cauză. România nu a recunoscut Kosovo, dar Federația Română de Fotbal a stabilit că trebuie jucat meciul. Eu recunosc că detest pe oric...
https://www.stiridinsurse.ro/stiri/video-victor-ponta-romania-pierdea-meciul-cu-3-0-daca-nu-se-intorceau-jucatorii-de-la-kosovo-pe-teren/
Tags:
Stiri