Cerința lui Becali, „Aduceți-ne echipe!”, a fost ascultată: a venit Unirea Slobozia și i-a bătut acasă

FCSB a luat bătaie în seara asta, acasă, de la Unirea Slobozia. Scor final: 0-1. Ocazie unică pentru fanii dinamoviști să uite de Foresta Fălticeni și să râdă de adversarii tradiționali. În ce-l privește pe MM Stoica, acesta a uitat să precizeze înainte de meci că Unirea Slobozia e echipă de liga a doua. Video cu golul – aici. Sursa: www.impact.ro

https://www.stiridinsurse.ro/stiri/cerinta-lui-becali-aduceti-ne-echipe-a-fost-ascultata-a-venit-unirea-slobozia-si-i-a-batut-acasa/

Post a Comment

Previous Post Next Post